RSS

A San Antonio hajszálra az NBA-döntőtől

A harmadik mérkőzést is megnyerte a San Antonio Spurs a Memphis Grizzlies ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga nyugati főcsoportjának döntőjében, így már 3-0-ra vezet.
A győztes vendégcsapat a mérkőzés első negyedében gyengén játszott, csaknem húszpontos hátrányt szedett össze, de innen is vissza tudott kapaszkodni, kiharcolta a hosszabbítást, majd a győzelmet is, így már csak egy siker kell ahhoz, hogy bejusson a nagydöntőbe.

A két együttes előző mérkőzése is ráadásban dőlt el.

Eredmény:
Nyugati-főcsoport, döntő, 3. mérkőzés:
Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs 93-104 - hosszabbítás után
Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-0 a San Antonio javára.